






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Výrobce po 1 ks márkától származik, raktárunkban van, ára 8890.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Elhelyezés | Beépíthető |
| Típus | Beépíthető lámpa |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Fürdőszoba |
| Funkció | LED technológia |
| Szerelés módja | Beépített |
| Alak | Kerek |
| Szerelési lyuk | 100 mm |
| Szerelési mélység | 30 mm |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Izzók száma | 3 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 50 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 1980 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 100000 ON/OFF |
| Darabszám a csomagban | 3 |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Series | ATTACH Briloner |
| Gyártó | Výrobce po 1 ks |

IP44, mennyezeti
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás