






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Mennyezeti lámpa mikrohullámú mozgásérzékelővel. Opál búra, fehér alap. Magas, IP54-es védettségének köszönhetően fürdőszobába és nedves helyiségekbe is alkalmas. Világítási idő: 40 mp. Szürkületi érzékelő: 0-5 lux. Érzékelési távolság akár 8 méter. Érzékelési szög: 180/360°.
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Elhelyezés | Mennyezet |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP54 |
| A teljes fényáram | 1530 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | LED technológia/Érzékelős |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 105 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Alak | Kerek |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Hely | Fürdőszoba |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Stílus | Egyéb |
| Series | VESTAS Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |
Felhasználói értékelések
Nagyon jól világít.
A szenzor kiválóan érzékel.
Kevés hely a kábel számára a rögzített mennyezetre történő szereléskor.

IP44, mennyezeti
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás