






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern LED mennyezeti lámpa érzékelővel. A magas IP44 besorolásának köszönhetően fürdőszobákba is alkalmas. Érzékelő tartomány: 360°.Érzékelő hatótávolság: 3 - 7 m.Világítási idő: 60 másodperc.Automatikus érzékelő beállítási lehetőség nélkül.
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Elhelyezés | Mennyezet |
| Szerelési lyuk | 210 mm |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 18 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 1600 lm |
| Típus | Beépíthető lámpa |
| Funkció | LED technológia/Érzékelős |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 110 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Alak | Kerek |
| Hely | Fürdőszoba |
| Szerelés módja | Beépített |
| Darabszám a csomagban | 1 |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Stílus | Egyéb |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Series | POLLY Globo |
| Gyártó | Globo |

IP44, mennyezeti
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás