







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Gyermek szilikon éjszakai lámpa maci formában, RGB funkcióval. Beépített 1200 mAh akkumulátor. Mechanikus kapcsoló a lámpán és multifunkciós érintőkapcsoló. Színváltás egyszerű érintéssel. Az akkumulátor teljes feltöltési ideje 3 óra. Kb. világítási idő: 15 óra 3000K-nál, 12 óra RGB módban. A csomag tartalmaz USB kábelt. Ez a dekoratív világítás nem játék gyerekeknek.
| Típus | Asztali, Fali |
|---|---|
| Éjjeli lámpa | Igen |
| Stílus | Gyerek |
| Hely | Gyerekszoba |
| Funkció | LED technológia/RGB/Érintős kapcsoló |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 0,8 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 0,8 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 20 lm |
| Kapacitás | 1200 mAh |
| Feszültség | 5 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Elem élettartam | 15 h |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 0,8 W |
| Bekötés módja | USB |
| Series | BEAR Polux |
| Gyártó | Polux |

Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás

Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, mennyezeti, szélesség
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás