









Válassz 2 üzlet közül 50 121 Ft és 73 290 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 8800 Ft.
Árelőzmények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Vidám gyermek mennyezeti lámpa.Serkenti a gyermekek fantáziáját és képzelőerejét.Alkalmas bármely gyerekszobába és játszószobába.Háromlépéses fényerő-szabályozás hagyományos fali kapcsolóval.Meleg és hideg fehér fény kombinációja.Memóriafunkció – a lámpa bekapcsolásakor megőrzi az utoljára kiválasztott beállításokat, amíg nem változtat rajtuk.
| Típus | Csillárok és mennyezeti lámpák |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 42 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 42 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 340 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K/5700 K |
| A teljes fényáram | 4900 lm |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Meleg fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 42 W |
| Stílus | Gyerek |
| Hely | Gyerekszoba |
| Funkció | LED technológia/Lépésekben szabályozható |
| Series | KIDS Brilagi, ASTRONAUTA Zuma Line, KIDS Zuma Line |
| Gyártó | Brilagi |

Fali
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
Éjjeli lámpa, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Éjjeli lámpa, fali
Raktáron
Fali
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali
Raktáron
Asztali
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, mennyezeti
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Asztali, fali
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, fali
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fa
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Fali
Kiszállítás 3 nap múlva
Asztali
Raktáron
Mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
230V
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron