







A fény új irányba halad - EGLO connect Távvezérlő benne van a csomagban, elemekkel együtt. Nincs szüksége wi-fi-re vagy adapterre. Okostelefonnal/tablettel vagy távvezérlővel állítható be. Bluetooth alacsony energiafogyasztással.Az AWOX SmartControl mobilalkalmazás biztosítja a folyamatos vezérlést. Ingyenes alkalmazás Android és iOS rendszerre. Az RGB funkciónak köszönhetően könnyen változtathatja a fény színét, beleértve a fehéret is.Fokozatos fényerőszabályozás (0-100%).2700K meleg fehér - 6500K hideg fehér.16 millió szín közül választhat - RGB.Előre beállított színek beállítása. Lehetőség van a lámpa bekapcsolási és kikapcsolási idejének beállítására. Disco funkció, amely a kiválasztott zene (a ritmus szerint) alapján változtatja a fény atmoszféráját, amelyet a mobilkészülékén/tabletjén tárol. A lámpákat egyszerre vezérelheti távirányítóval és mobiltelefonnal.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy, Több |
| Okos | Igen |
| Fény színe | Meleg fehér, Hideg fehér |
| Szín | Fehér |
| Funkció | Dimmelhető mobiltelefonnal/Dimmelhető távirányítóval/Intelligens megvilágítás |
| Stílus | Egyéb |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 16 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 2100 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 150 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 16 W |
| Alak | Kerek |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 16 W |
| Series | SARSINA-C Eglo, CONNECT Eglo |
| Gyártó | Eglo |

LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, 230V
Raktáron
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, 230V
Raktáron
LED, távirányítós, 230V
Raktáron
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, távirányítós
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fém, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
LED, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, kerek
Raktáron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, hálószobába és nappaliba, több mint egy izzóval
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú
Raktáron
LED, konyhába, üveg
Raktáron
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, fém
Raktáron
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
230V, felületre szerelhető
Raktáron