








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A fény új irányba halad - EGLO connectNem szükséges Wi-Fi vagy adapter.Állítható okostelefonnal/tablettel vagy távirányítóval.Alacsony energiafogyasztású Bluetooth.Ingyenes alkalmazás Androidra és iOS-re.Az RGBW funkciónak köszönhetően könnyedén változtathatja a fény színét, beleértve a fehéret is.Fokozatmentes fényerőszabályozás (0-100%).2700K meleg fehér - 6500K hideg fehér.16 millió szín közül választhat - RGB.Előre beállított színek kiválasztása.Lehetőség az időzített be- és kikapcsolásra.Disco funkció a kiválasztott zenéhez igazítja a fényhatást (a ritmus szerint), amely a mobilkészülékén vagy táblagépén tárolt.A világítás egyszerre vezérelhető távirányítóval és mobiltelefonnal.A távirányító nem része a csomagnak - külön megvásárolható.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Okos | Igen |
| Fény színe | Meleg fehér, Hideg fehér |
| Szín | Fehér |
| Hely | Konyha/Hálószoba/Nappali |
| Funkció | Dimmelhető mobiltelefonnal/Intelligens megvilágítás/RGB |
| Stílus | Egyéb |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 15,6 W |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 15,6 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 2000 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 140 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 15,6 W |
| Alak | Négyzetes |
| Series | FUEVA-C Eglo, CONNECT Eglo |
| Gyártó | Eglo |

LED, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
Fa, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Kristály, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Kerek, hálószobába és nappaliba, több mint egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, modern stílusú, távirányítós
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Világítással, kerettel
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás