






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Dimmelhető LED mennyezeti lámpa. Elegáns dizájn, amely a természetes tölgyet a fekete fémmel ötvözi. Alkalmas nappaliba és hálószobába egyaránt. Távirányítóval a fény fokozatmentesen dimmelhető, a színhőmérséklet módosítható, illetve választhat előre beállított világítási módok közül. Memóriafunkció - a bekapcsoláskor megmaradnak az utoljára választott beállítások, amíg Ön nem módosítja azokat. A memóriafunkció csak távirányítóval történő kikapcsolás esetén működik, nem a hagyományos kapcsolóval. Éjszakai üzemmód - lágy fényben világít. Színhőmérséklet: 3000 - 6500K.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Fő anyag | Fém |
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Szín | Fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 60 W |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 60 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 3900 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Dimmelhető távirányítóval |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 270 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 60 W |
| Alak | Kerek |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Fa dekoráció | Tölgy |
| Series | PILANA Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

LED, konyhába, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba, egy izzóval
Raktáron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, műanyag
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, több mint egy izzóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
Raktáron
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, fém
Raktáron
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, üveg
Raktáron
Fa, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, kerek
Raktáron
LED, távirányítós, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
Raktáron
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fém, műanyag
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú
Raktáron
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás