
Linnea LED három áramkörös sínrendszeres lámpafej
LED, hideg fényű
RaktáronIngyenes szállításKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kapcsoló a lámpatestenKonyhapult megvilágítására is alkalmas LED lámpaMozgatható, billenthető
| Bekötés módja | Közvetlen bekötés |
|---|---|
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 1306 lm |
| Típus | Pultmegvilágító |
| Funkció | LED technológia/Kapcsoló a világítótesten |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 80 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Hely | Konyha |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Stílus | Egyéb |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Series | DAISA Fulgur |
| Gyártó | Fulgur |

LED, hideg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED
RaktáronIngyenes szállítás
LED, hideg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, semleges fényű
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus, semleges fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás

IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás