




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a ARGUS light márkától származik, raktárunkban van, ára 16290.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Klasszikus |
| Hely | Konyha |
| Funkció | LED technológia/Kapcsoló a világítótesten |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 15 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 15 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 100 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 1300 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 210 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Bekötés módja | Közvetlen bekötés |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 15 W |
| Series | UNIT Argus |
| Gyártó | ARGUS light |
Felhasználói értékelések
Egyszerű dizájn, jó fényerő

LED
RaktáronIngyenes szállítás
LED, meleg fényű, semleges fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, semleges fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, hideg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, hideg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, semleges fényű
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás