



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a ARGUS light márkától származik, raktárunkban van, ára 12490.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Klasszikus |
| Hely | Konyha |
| Funkció | LED technológia/Kapcsoló a világítótesten |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 55 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 800 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Bekötés módja | Közvetlen bekötés |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Series | UNIT Argus |
| Gyártó | ARGUS light |
Felhasználói értékelések
Egyszerű összeszerelés.

LED, meleg fényű
Raktáron
LED, meleg fényű
Raktáron
LED, semleges fényű
Raktáron
LED, semleges fényű
Raktáron
LED
Raktáron
LED, meleg fényű
Raktáron
LED, meleg fényű
Raktáron
LED
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Raktáron
LED, meleg fényű
Raktáron
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás

LED
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Raktáron
LED, meleg fényű, hideg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED
RaktáronIngyenes szállítás
LED, meleg fényű, hideg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, meleg fényű, hideg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, meleg fényű, hideg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Raktáron
LED, meleg fényű, hideg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Raktáron
LED
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
RaktáronIngyenes szállítás
LED, meleg fényű, hideg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, meleg fényű, hideg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus
Raktáron