






Méretek 82×47×51 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A szék anyaga Polipropilén: Sötétszürke / antracitszínű A szék méretei (+/- 1 cm) Szélesség: 47 cm Magasság: 82 cm Mélység: 51 cm Ülésmagasság: 44 cm Ülésmélység: 39 cm Ülésszélesség: 46 cm Terhelhetőség: 100 kg Súly: kb. 3,4 kg Kialakítás Ergonomikusan formázott ülés Beltéri és kültéri használatra Könnyű ülőke könnyű karbantartással Leszerelhető lábak a könnyű szezonon kívüli tárolás érdekében A szín megőrzése érdekében javasolt védelem hosszú távú napsugárzás ellen Szétszerelt állapotban szállítjuk Stílusos szék otthonra és kertbe Ez a modern szék kiváló választás a mindennapi használatra otthon és kint is. A polipropilénből készült könnyű, de tartós kialakításának köszönhetően könnyedén áthelyezheti a konyhából vagy étkezőből a teraszra, erkélyre vagy kertbe. Az ergonomikusan formázott ülés kényelmet biztosít családi összejöveteleknél, asztalnál végzett munka során vagy a szabad levegőn való pihenéskor. A minimalista design emellett kitűnően illeszkedik a modern belső terekbe és külső helyszínekre is, ahol kellemes helyet teremt egy gyors kávéra, nyári ücsörgésre vagy napozásra.
| Szélesség: | 47 cm |
|---|---|
| Mélység: | 51 cm |
| Magasság: | 82 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Műanyag |
| Anyag | Műanyag |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Lábak anyaga | Műanyag |
| Teherbírás | 100 kg |
| Huzat | Párnázás nélkül |
| Kinézet | Klasszikus |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Szett | Darabos |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 44 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Ülésszélesség | 46 cm |
| Háttámla alakja | Lekerekített |
| Ülésmélység | 39 cm |
| Súly | 3,4 kg |

Fa, fém, műanyag ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
76×46 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fa, műanyag ülőrésszel
Raktáron
84×46×51 cm, műanyag ülőrésszel
Raktáron
82×48×55 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×48×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Fa, modern stílusú, tölgyfa

93×48×61 cm, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
93×48×61 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Raktáron
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Raktáron
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
82×48×55 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 11 webáruházban
Raktáron
76×46×42 cm, fa, kartámasszal

76×46×42 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×48×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Álló
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
21×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
18×80×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Álló
Raktáron
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
25×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva