








Méretek 84×46×51 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Szék anyaga Polipropilén: Sötétszürke Fém: Fekete Szék méretei Szélesség: 46 cm Magasság: 84 cm Mélység: 51 cm Ülőfelület magassága: 44 cm Ülőfelület mélysége: 41 cm Ülőfelület szélessége: 46 cm Súly: kb. 3,3 kg Kialakítás Ergonómikusan formált ülés Stabil fém szerkezet Biztonsági csúszásgátló kiegészítők Könnyű, könnyen karbantartható ülés Szétszerelt állapotban szállítjuk A szék kizárólag otthoni használatra készült Minimalizmus, amely lenyűgöz Skandináv stílus sok designkedvelő szívét elnyerte egyszerűségével, funkcionalitásával és időtálló megjelenésével. Pontosan ilyen ez a szék is – tiszta vonalai és élénk színei bármilyen enteriőrbe könnyen illeszkednek. Akár az étkezőasztalhoz, dolgozószobába vagy vendégszobába helyezi, könnyed, elegáns és modern hatást kelt. A skandináv design nemcsak az esztétikára, hanem a kényelemre is hangsúlyt fektet, amit ez a szék tökéletesen teljesít.
| Szélesség: | 46 cm |
|---|---|
| Mélység: | 51 cm |
| Magasság: | 84 cm |
| Ülőrész anyaga | Műanyag |
|---|---|
| Termék színe | Fekete, Szürke |
| Láb típusa | Négy láb |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Huzat | Párnázás nélkül |
| Teherbírás | 100 kg |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Forgatható | Nem |
| Lábak anyaga | Fém |
| Ülésmagasság | 44 cm |
| Készletek | Darabos |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |
| Háttámla alakja | Lekerekített |
| Ülésmélység | 41 cm |
| Ülésszélesség | 46 cm |
| Súly | 4,1 kg |

84×46×51 cm, műanyag ülőrésszel
Raktáron
Fa, műanyag ülőrésszel
Raktáron
Fa, fém, műanyag ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
76×46×42 cm, fa, kartámasszal

76×46×42 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
76×46 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
93×48×61 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
93×48×61 cm, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×55 cm, modern stílusú, kárpitozott
Ingyenes szállítás
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 10 webáruházban
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
76×46×53 cm, modern stílusú, kárpitozott

76×46×53 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
93×48×61 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
93×48×61 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
76×46×53 cm, modern stílusú, kárpitozott

76×46×53 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
76×46×42 cm, fa, kartámasszal
Raktáron
88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 5 webáruházban

Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron

85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal

Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

4×120×23 cm, laminált, matt
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron