






Méretek 44×150×28 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag MDF Fa csavarozható lábak Szín Sonoma tölgy dekor Méretek Szélesség: 150 cm Mélység: 28 cm Teljes magasság: 44 cm Állvány magassága lábak nélkül: 26 cm Lábak magassága: 14 cm Fiók szélessége: 60 cm Bruttó súly: 16 kg Kialakítás 1 fiók Nyitott tárolóhely Szétszerelt állapotban szállítjuk
| Szélesség: | 150 cm |
|---|---|
| Mélység: | 28 cm |
| Magasság: | 44 cm |
| Típus | Álló |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Anyag | Fa, Laminált |
| Fa mintázat | Sonoma tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Alak | Keskeny |
| Tárolóhely | Nyitott tároló, Szekrényes |
| Tv tartó | Nem |
| Klasszikus zárás | Ajtós |
| Fa dekoráció | Sonoma tölgy |
| Elhelyezés típusa | Kislábú |
| Súly | 16 kg |

Fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fa, rusztikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
47×158×40 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
44×167×40 cm, fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron