


Méretek 48×160×30 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 37 237 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag MDF Szín Dió dekor Fekete márvány dekor Arany fogantyúk A TV szekrény méretei Szélesség: 160 cm Mélység: 29,5 cm Teljes magasság: 48 cm Bruttó súly: 28,2 kg A polc méretei Teljes szélesség: 120 cm Magasság: 14,5 cm Kialakítás 2 fiók 1 nagy polc Szétszerelt állapotban szállítjuk
| Szélesség: | 160 cm |
|---|---|
| Mélység: | 30 cm |
| Magasság: | 48 cm |
| Típus | Álló |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Szín | Fekete |
| Anyag | Fa, Laminált |
| Fa mintázat | Diófa |
| Felület | Matt |
| Alak | Keskeny |
| Elhelyezés típusa | Lábakon |
| Tárolóhely | Fiókos, Nyitott tároló, Szekrényes |
| Tv tartó | Nem |
| Fa dekoráció | Diófa |
| Klasszikus zárás | Ajtós |
| Súly | 28 kg |

Álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, matt, laminált
Raktáron
Modern stílusú, álló, magasfényű
Raktáron
Modern stílusú, tölgyfa, görgőkkel
Raktáron
Modern stílusú, álló, matt
Raktáron
Álló, fa, matt
Raktáron
Álló, tölgyfa, matt
Raktáron
Álló, tölgyfa, matt
Raktáron
Álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, álló, tölgyfa
Raktáron
Álló, tölgyfa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, álló, tölgyfa
Raktáron
56×160×35 cm, modern stílusú, álló
Raktáron
Álló, fa, matt
Raktáron
Modern stílusú, álló, matt
Raktáron
Álló, tölgyfa, rusztikus
Raktáron
Modern stílusú, álló, matt
Raktáron
Modern stílusú, álló, matt
Raktáron
Modern stílusú, álló, matt
Raktáron
Álló, fa, rusztikus
Raktáron
Modern stílusú, álló, magasfényű
Raktáron
Álló, matt, skandináv stílusú
Raktáron
Modern stílusú, álló, diófa
Raktáron
Fali, tölgyfa, rusztikus
Raktáron
Fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, tölgyfa, matt
Raktáron
Modern stílusú, álló, tölgyfa
Raktáron
Álló, matt
Raktáron
53×150×45 cm, modern stílusú, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, álló, matt
Raktáron
50×120×40 cm, modern stílusú, álló

Álló, rusztikus, matt
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Fából
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron