






Méretek 53×153×39 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 61 260 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Laminált forgácslap Fém Szín Fekete Kézműves tölgy Lábak: fekete Méretek Szélesség: 153,1 cm Mélysége: 39,5 cm Magasság: 53,4 cm Lemezvastagság: 16 mm Súly: 28 kg Kialakítás Kétajtós 2 szekrény 1 polc Fém fogantyúk ABS élek Szétszerelt állapotban szállítjuk
| Szélesség: | 153 cm |
|---|---|
| Mélység: | 39 cm |
| Magasság: | 53 cm |
| Típus | Álló |
|---|---|
| Anyag | Laminált |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Alak | Keskeny |
| Elhelyezés típusa | Lábakon |
| Tárolóhely | Nyitott tároló, Szekrényes |
| Tv tartó | Nem |
| Fa dekoráció | Tölgyfa |
| Klasszikus zárás | Ajtós |

44×150×28 cm, álló, fa
Raktáron
44×150×28 cm, álló, fa
Raktáron
40×140×42 cm, fa, fenyő
Raktáron
41×200×37 cm, álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, matt, ipari stílusú
Raktáron
Modern stílusú, álló, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, álló, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
36×200×37 cm, fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
50×40 cm, álló, matt
Elérhető 4 webáruházban

50×40 cm, modern stílusú, álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Modern stílusú, álló, matt
Raktáron
Álló, tölgyfa, matt
RaktáronIngyenes szállítás
80×120×40 cm, álló, tölgyfa
Kiszállítás 3 hét múlva
50×182×43 cm, modern stílusú, álló

47×160×35 cm, modern stílusú, álló
Raktáron
50×182×43 cm, modern stílusú, álló

63×147×40 cm, álló, tölgyfa
Raktáron
44×150×28 cm, álló, fa
Raktáron
47×160×35 cm, modern stílusú, álló
Raktáron
44×135×35 cm, modern stílusú, álló
Raktáron
Álló, matt
Raktáron
Álló, rusztikus, matt
Raktáron
56×160×35 cm, modern stílusú, álló
Raktáron
44×135×35 cm, modern stílusú, álló
Raktáron
Álló, tölgyfa, matt
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
52×120×40 cm, modern stílusú, álló
Raktáron
Modern stílusú, álló, fa
Raktáron
44×120×30 cm, álló, fa
Raktáron
Fali, tölgyfa, rusztikus
Raktáron
Álló, fa, matt
Raktáron
46×200×40 cm, álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fa, matt
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
20×180×200 cm, hab, kemény
Raktáron
20×140×200 cm, hab, kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva