









Méretek 40×150×40 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bútordeszka ABS élek Szín Fekete Tölgy artisan Méretek Hosszúság: 150 cm Szélesség: 40 cm Magasság: 40 cm Lap vastagsága: 1,6 cm Súly: 27,5 kg Csomag mérete: 156 x 12 x 43 cm; 28 kg Kialakítás TV állvány szekrénnyel és nyitott polcokkal Modern színkombináció elegáns minimalista stílusban Szétszerelt állapotban szállítjuk Hozzon létre egy stílusos és funkcionális szórakoztató központot otthonának. A modern kialakítású TV állvány tökéletesen illeszkedik bármely belső térbe, és rendet valamint esztétikát hoz a nappalijába. Gondosan tervezett elrendezése lehetővé teszi, hogy minden technika és kiegészítő mindig kéznél legyen. A fa dekor és fekete szín kombinációja időtlen hatást kelt, amely személyes jelleget ad a térnek. Ez a bútordarab nemcsak praktikus segítő, hanem egy elegáns elem is, amely kiemeli otthona összességét.
| Szélesség: | 150 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40 cm |
| Magasság: | 40 cm |
| Típus | Fali |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Szín | Fekete |
| Anyag | Fa, Laminált |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Tárolóhely | Ajtós, Kombináció, Polcokkal |
| Lábak | Lábak nélkül |
| Hossz | 150 cm |
| A nyitás módja | Klasszikus |
| Tv tartó | TV tartó nélkül |
| Minta | Két szín |
| Fa dekoráció | Artisan tölgy |
| Elhelyezés típusa | Függesztett |

Fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
47×158×40 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
44×167×40 cm, fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fa, rusztikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron