




Méretek 44×90×30 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag MDF Fa csavaros lábak Szín Fehér Méretek Szélesség: 90 cm Mélység: 30 cm Teljes magasság: 44 cm Asztal magassága lábak nélkül: 26 cm Lábak magassága: 14 cm Fiók szélessége: 60 cm Bruttó súly: 8 kg Kialakítás Nyitott tárolóhely Szétszerelt állapotban szállítjuk
| Szélesség: | 90 cm |
|---|---|
| Mélység: | 30 cm |
| Magasság: | 44 cm |
| Típus | Álló |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Anyag | Fa, Laminált |
| Felület | Matt |
| Alak | Keskeny |
| Tárolóhely | Nyitott tároló |
| Tv tartó | Nem |
| Súly | 8 kg |
| Elhelyezés típusa | Kislábú |

Álló, fa, rusztikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
44×167×40 cm, fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
47×158×40 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
Fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron