





Méretek 44×135×35 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag MDF Szín Fehér enyhén fényes Arany (az állvány szélei) Méretek Szélesség: 135 cm Mélység: 35 cm Teljes magasság: 44 cm Állvány magassága alap nélkül: 34 cm Alap magassága: 10 cm Bruttó súly: 27 kg Kialakítás 2 fiók Elegáns arany csíkok Szétszerelt állapotban szállítjuk
| Szélesség: | 135 cm |
|---|---|
| Mélység: | 35 cm |
| Magasság: | 44 cm |
| Típus | Álló |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Szín | Fehér |
| Anyag | Fa, Laminált |
| Felület | Magasfényű |
| Alak | Keskeny |
| Elhelyezés típusa | Lábak nélkül |
| Tárolóhely | Szekrényes |
| Tv tartó | Nem |
| Klasszikus zárás | Ajtós |
| Súly | 27 kg |

Fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
44×167×40 cm, fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
47×158×40 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
Álló, fa, rusztikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron