






Méretek 44×150×28 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag MDF Fa csavarozható lábak Szín Sonoma tölgy dekor Méretek Szélesség: 150 cm Mélység: 28 cm Teljes magasság: 44 cm Asztal magassága lábak nélkül: 26 cm Lábak magassága: 14 cm Zászló szélessége: 60 cm Bruttó tömeg: 16 kg Kialakítás 1 fiók Nyitott tárolóhely Szétszerelt állapotban szállítjuk
| Szélesség: | 150 cm |
|---|---|
| Mélység: | 28 cm |
| Magasság: | 44 cm |
| Típus | Álló |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Anyag | Fa, Laminált |
| Fa mintázat | Sonoma tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Anyaga | MDF |
| Tárolóhely | Nyitott tárolóhely, Szekrényes |
| Zárás | Ajtós |
| Tv tartó | Nem |
| Forma | Keskeny |
| Fa dekoráció | Sonoma tölgy |
| A rögzítés típusa | Lábakkal |
| Súly | 16 kg |

Fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
40×150×42 cm, fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
44×167×40 cm, fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fa, rusztikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
55×140×40 cm, modern stílusú, álló
Raktáron
Modern stílusú, álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
40×60 cm, klasszikus, négyzet alakú
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron