



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% nedvszívó mikroszál Gramázs: 250 gsm Méret 150 × 210 cm (tolerancia ± 3 %) Kialakítás és karbantartás Bársonyos anyag magas nedvszívó képességgel, amely gyorsan szárad Frissítő nyári motívummal Elegáns és időtálló motívum Extra nagy méret a maximális kényelemért strandon, nyugágyon vagy pihenés közben a vízparton Homokálló Ideális utazáshoz Ajánlott mosási hőmérséklet: 40 °C-ig Ne fehérítse, ne tisztítsa vegyileg
| Szélesség: | 150 cm |
|---|
| Gyorsan száradó | Igen |
|---|---|
| Anyag | Mikroplüss |
| Készlet | Darabonként |
| Minta | Egyszínű, Természet |
| Szín | Kék |
| Anyaga | 100% mikroszál |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Termék színe | Színes |
| Típus | Törölközők |
| Kialakítás | Sokszínű |
| Gyors száradás | Gyors száradás |
| Súly | 0,45 kg |
| Méret | 150 x 210 cm |

Gyorsan száradó, darabonként, egyszínű
Raktáron
Gyorsan száradó, darabonként, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, szett, pamut
Raktáron
Gyorsan száradó, darabonként, természet témájú
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Gyorsan száradó, darabonként, természet témájú
Raktáron
Gyorsan száradó, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Gyorsan száradó, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Raktáron
50×100 cm, pamut, darabonként
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként
Raktáron
50×100 cm, pamut, darabonként
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Raktáron
76×160 cm, pamut, darabonként

Gyorsan száradó, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
50×100 cm, pamut, darabonként
Raktáron
30×50 cm, bambusz, pamut
Raktáron
50×100 cm, pamut, darabonként
Raktáron
60×110 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Szett, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron