


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% nedvszívó mikroszál Gramázs: 250 g/m² Méret 150 × 210 cm (tolerancia ± 3%) Kialakítás és karbantartás Bársonyos anyag magas nedvszívóképességgel, amely gyorsan szárad Kiemelkedő elefánt motívum Elegáns és időtálló dizájn Extra nagyméretű a maximális kényelem érdekében a strandon, nyugágyon és a vízparton pihenve Homokálló Ideális utazáshoz Ajánlott mosási hőmérséklet 40 °C-ig Ne fehérítse, ne tisztítsa vegyileg
| Szélesség: | 210 cm |
|---|
| Gyorsan száradó | Igen |
|---|---|
| Anyag | Mikroplüss |
| Készlet | Darabonként |
| Minta | Egyszínű, Állatok |
| Szín | Fekete |
| Termék színe | Fekete, Szürke |
| Anyaga | 100% mikroszál |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Típus | Törölközők |
| Kialakítás | Sokszínű |
| Gyors száradás | Gyors száradás |
| Súly | 0,45 kg |
| Méret | 150 x 210 cm |

Gyorsan száradó, darabonként, természet témájú
Raktáron
30×50 cm, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű

Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Szett, pamut, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Gyorsan száradó, darabonként, egyszínű
Raktáron
50×100 cm, pamut, darabonként
Raktáron
50×100 cm, pamut, darabonként
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Gyorsan száradó, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
60×100 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
60×110 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Szett, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron