











Méretek 60×110 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% pamut Súly: 330 g/m2 Szín Sötétkék Méret 60 x 110 cm Kialakítás Elegáns szövetszegéllyel Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvány Mosás max 60 °C-on, vasalás 150 °C-ig Szárítógépben szárítás alacsony hőmérsékleten Ne mosd olyan ruhákkal, amelyek cipzárral vagy fém kampóval rendelkeznek A hosszan tartó puhaság, lágyság és nedvszívás érdekében nem ajánlott öblítőt használni
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 110 cm |
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Készlet | Darabonként |
| Minta | Egyszínű |
| Szín | Kék |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 60 °C |
| Szett | Darabos |
| Fül | Igen |
| Hossz | 110 cm |
| Kialakítás | Egyszínű |
| Grammsúly | 330 g/m2 |
| Méret | 60 x 110 cm |

Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
60×110 cm, pamut, darabonként
Raktáron
15×24 cm, frottír, pamut
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
60×110 cm, pamut, darabonként
Raktáron
60×110 cm, pamut, darabonként
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Frottír, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
60×110 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, bambusz, pamut
Raktáron

70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva