





Méretek 50×100 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 1615 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% pamut Grammsúly: 500 g/m2 Szín Sötétszürke Méret 50 x 100 cm Kialakítás Bordűrrel Akasztófüllel Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvány Max. 40 °C-on mosható Szárítógépben alacsony hőmérsékleten szárítható Közepes hőmérsékleten vasalható Ne fehérítse, ne tisztítsa vegyileg Ne mossa együtt cipzáros és fém kampós ruhadarabokkal A hosszú távú puhaság, lágyság és nedvszívóképesség érdekében nem ajánlott öblítő használata
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Mélység: | 100 cm |
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Készlet | Darabonként |
| Minta | Egyszínű |
| Szín | Fekete |
| Termék színe | Szürke |
| Anyaga | 100% pamut |
| Méret | 50 x 100 cm |
| Grammsúly | 500 g/m2 |
| Szárítógépben szárítható | Igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Akasztófül | Igen |
| Súly | 0,25 kg |

50×100 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
50×100 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
50×100 cm, pamut, darabonként
Raktáron
50×100 cm, pamut, darabonként
Raktáron
30×50 cm, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
60×110 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, egyszínű, állatos motívummal
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban

180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
140×200 cm, léces
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Pamut, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
200×220 cm, gyapjú, gyapjú hatású
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Húsvéti, krepp, mikroszálas
Raktáron