
Focis Corner fürdőlepedő, strand törölköző 70x140cm
70×140 cm, pamut, darabonként
RaktáronKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% nedvszívó mikroszál Szövetsűrűség: 250 g/m2 Súly: 450 g Méret 100 × 180 cm (tolerancia ± 3 %) Kialakítás és karbantartás Puha anyag magas nedvszívó képességgel, amely gyorsan szárad A tengeri csillag és cápa részletes nyomata nagyon élethű hatású Elegáns és időtálló motívum Elég hely kényelmes fekvéshez a strandon és a nyugágyon (100 × 180 cm) Homokálló Ideális utazáshoz Ajánlott mosási hőmérséklet 40 °C-ig Fehérítés és vegyi tisztítás tilos
| Szélesség: | 100 cm |
|---|
| Gyorsan száradó | Igen |
|---|---|
| Készlet | Darabonként |
| Minta | Egyszínű, Állatok, Természet |
| Strandtörölközők | Igen |
| Anyag | Mikroplüss |
| Szín | Kék |
| Termék színe | Kék |
| Anyaga | 100% mikroszál |
| Méret | 100 x 180 cm |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Súly | 0,45 kg |

70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
50×100 cm, pamut, darabonként
Raktáron
50×100 cm, pamut, darabonként
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
15×24 cm, frottír, pamut
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
76×160 cm, pamut, darabonként

Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
60×110 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
60×110 cm, pamut, darabonként
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
60×110 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, szett, pamut
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron