







Méretek 82×47×51 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 46 061 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A szék anyaga Polipropilén: Sötétszürke / antracit A szék méretei (+/- 1 cm) Szélesség: 47 cm Magasság: 82 cm Mélység: 51 cm Ülésmagasság: 44 cm Ülőmélység: 39 cm Ülőszélesség: 46 cm Teherbírás: 100 kg Súly: kb. 3,4 kg Kialakítás 4 darabos étkezőszék szett Ergonomikusan kialakított ülés Beltéri és kültéri használatra alkalmas Könnyű ülőrész és könnyű karbantartás Levehető lábak a könnyű szezonális tárolásért Ajánlott védelem a hosszan tartó napsugárzástól a szín megőrzése érdekében Szétszerelt állapotban szállítjuk Stílusos szék otthoni és kerti használatra Ez a modern szék kiváló választás a mindennapi használatra otthon és kint is . Könnyű, de strapabíró polipropilén szerkezetének köszönhetően könnyedén áthelyezhető a konyhából vagy étkezőből a teraszra, erkélyre vagy kertbe . Az ergonomikusan kialakított ülés kényelmet biztosít családi ülésekhez, asztali munkához, vagy pihenéshez a friss levegőn. Minimalista dizájnja továbbá jól illeszkedik a modern belső terekhez és kültéri helyekhez, ahol kellemes helyet teremt egy gyors kávéhoz, nyári találkozókhoz vagy napfényes lazításhoz .
| Szélesség: | 47 cm |
|---|---|
| Mélység: | 51 cm |
| Magasság: | 82 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Készletek darabszáma | 4 db |
| Ülőrész anyaga | Műanyag |
| Anyag | Műanyag |
| Funkció | Rakásolható |
| Szín | Szürke |
| Termék színe | Szürke |
| Láb típusa | Négy láb |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Huzat | Párnázás nélkül |
| Teherbírás | 100 kg |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Forgatható | Nem |
| Ülőhelyek száma | 4 fő részére |
| Lábak anyaga | Műanyag |
| Ülésmagasság | 44 cm |
| Minta | Egyszínű |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Készletek | Készletek |
| Háttámla alakja | Lekerekített |
| Ülésszélesség | 46 cm |
| Súly | 13,6 kg |
| Ülésmélység | 39 cm |

Modern stílusú, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
84×46×51 cm, műanyag ülőrésszel
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban

Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
79×61×55 cm, kartámasszal, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, fém, retró
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, retró
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
74×51×55 cm, modern stílusú, kárpitozott
Ingyenes szállítás
80×56×54 cm, kárpitozott, 2 db
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
88×44×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Fém, rusztikus, 2 db
Kiszállítás 2 nap múlva
88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×55 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Modern stílusú, kőrisfa
Raktáron
Fa, diófa
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, kárpitozott, fém

Fa, modern stílusú, tölgyfa

Modern stílusú, kárpitozott, fém

Fa, modern stílusú, kárpitozott

Modern stílusú, kárpitozott, fém

88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott

Fa, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, steppelt, mikroplüss
Raktáron

Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron