




Méretek 79×61×55 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 51 685 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Huzat: Bársony szövet Lábak: Lakkozott acél (fekete) Szín Fekete Méretek Szélesség: 61 cm Ülőfelület szélessége: 40-45 cm Mélység: 55 cm Ülőfelület mélysége: 42,5 cm Magasság: 79 cm Ülőfelület magassága: 48 cm Háttámla magassága: 34 cm Kartámlák magassága: 26 cm Teherbírás: 110 kg Súly: 7,7 kg Kialakítás Időtlen varrott design kiváló ergonómiával Könnyen karbantartható - a bársony szövet ellenáll a szennyeződéseknek Ideális nappaliba, konyhába, étkezőbe vagy otthoni irodába Szétszerelt állapotban szállítjuk - egyszerű összeszerelés Bársony étkezőfotelek elegáns és kényelmes megoldást kínálnak minden étkezőbe vagy konyhai sarokba. A puhasága miatt luxus megjelenést nyújtanak, míg a puha párnázás és ergonomikus forma hosszabb ülés esetén is kényelmet biztosít. Ez a típusú fotel nem csupán praktikus bútordarab, hanem figyelemfelkeltő dizájnelem is, amely már első pillantásra lenyűgöz. Tökéletes választás mindennapi étkezésekhez, vagy alkalmankénti összejövetelekhez vendégekkel.
| Szélesség: | 61 cm |
|---|---|
| Mélység: | 55 cm |
| Magasság: | 79 cm |
| Kartámasszal | Igen |
|---|---|
| Anyag | Fém |
| Kárpitozott | Igen |
| Stílus | Modern |
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Termék színe | Fekete |
| Láb típusa | Négy láb |
| Huzat | Párnázással |
| Huzat anyaga | Bársonyszövet |
| Forgatható | Nem |
| Lábak anyaga | Fém |
| Karfák | Karfákkal |
| Kialakítás | Fotel szék |
| Teherbírás | 110 kg |
| Minta | Egyszínű |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Ülés magasság | 48 cm |
| Ülésmélység | 42,5 cm |
| Háttámla magassága | 34 cm |
| Ülésszélesség | 40-45 cm |
| Karfa magassága | 26 cm |
| Súly | 7,7 kg |

79×61×55 cm, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
85×57×47 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
76×46 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, skandináv stílusú
Raktáron
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Raktáron
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
83×56×60 cm, fa, kartámasszal
Raktáron
83×56×60 cm, fa, kartámasszal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
101×54×43 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
81×51×55 cm, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
88×44×53 cm, fa, kárpitozott
Raktáron

88×44×53 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
79×61×55 cm, kartámasszal, kárpitozott


86×45×54 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
Fa, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
86×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
Fém
Raktáron
Fa, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
87×46×45 cm, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Raktáron
82×48×55 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, modern stílusú, tölgyfa

Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×206 cm, fa, lábakkal

88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, gyapjú, mikroplüss
Raktáron