








Méretek 86×45×54 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Textúrájú szövet: Szürke (melanj) Fém: Fekete Méretek (± 1 cm) Szélesség: 43 cm Mélység: 51 cm Magasság: 90 cm Ülésmagasság: 48,5 cm Ülésszélesség: 43 cm Ülésmélység: 38,5 cm Teherbírás: 110 kg Súly: 4,2 kg Kialakítás Kárpitozott étkezőszék puha párnázattal Időtlen design finom varrással Erős fém lábak porszórt lakkozással Szétszerelt állapotban szállítjuk Stílus, amely egyszerű formákat és magas funkcionalitást köt össze. Válassza a visszafogott kiegészítőket, finom színpalettát és természetes anyagokat. Nagyszerű kiegészítők a skandináv étkezőhöz örökzöld növények, színes teríték és nagy fém lámpák. A skandináv belső tér nem létezhet nagy ablakok és világítás nélkül, amelyek garantálják a fényt a rövid napokon is. A kárpitozott Lava étkezőszék tökéletesen illeszkedik a skandináv országok által inspirált étkezőbe. Nagyszerűen mutatnak különböző színű székek egy asztalnál. Ne félj az újdonságtól.
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 54 cm |
| Magasság: | 86 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Kárpitozott | Igen |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 48,5 cm |
| Súly | 4 kg |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Ülésmélység | 39,5 cm |

90×43×51 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
85×47×59 cm, kartámasszal, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
85×47×59 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
83×56×60 cm, fa, kartámasszal
Raktáron
83×56×60 cm, fa, kartámasszal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
85×53×43 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
93×48×61 cm, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
93×48×61 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, kartámasszal, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
86×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 5 webáruházban

82×48×55 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×48×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, rusztikus
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
51×57 cm, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fém
Raktáron
88×44×53 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
76×46 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva