







Méretek 82×48×55 cm
Válassz 2 üzlet közül 9351 Ft és 9990 Ft közötti árkategóriában:
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Szék anyaga Műanyag: Bézs Eko bőr: Bézs Polipropilén: Fekete A szék méretei Szélesség: 48 cm Ülőke mélysége: 43 cm Mélység: 55,5 cm Magasság: 82,5 cm Ülésmagasság: 45,5 cm Támla magassága: 37 cm Teherbírás: 100 kg Súly: 4,4 kg Kialakítás Ergonomikus formájú háttámla és ülés Párnázott ülőke eko bőr huzattal Tartós lábak, amelyek ellenállnak a karcolásoknak Egyszerű, minimalista és időtlen design Az ellenálló anyagok használatával jellegzetes északi jellegű karaktert hozhat létre a térben. Az északi természet ihlette stílus kellemes a szemnek és a léleknek is. A tágas enteriőrök tele vannak fénnyel, finom színekkel és friss anyagokkal . A könnyedség pihenésre és baráti vagy családi összejövetelekre invitál. Az északi stílus emellett nagy hangsúlyt fektet a funkcionalitásra és használhatóságra , amit nemcsak a konyhában fogsz értékelni. Az étkezők és konyhák tágasak és minőségi és egyszerűen formázott bútorokkal vannak tele. A BALI MARK bézs színű szék kiemeli az enteriőr eleganciáját és kényelmét. Megj.: A termék nem kereskedelmi célra készült, csak otthoni használatra.
| Szélesség: | 48 cm |
|---|---|
| Mélység: | 55 cm |
| Magasság: | 82 cm |
| Stílus | Modern, Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Öko-bőr, Műanyag |
| Anyag | Fa |
| Kárpitozott | Igen |
| Termék színe | Fekete, Bézs |
| Láb típusa | Négy láb |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Huzat | Párnázással |
| Teherbírás | 100 kg |
| Huzat anyaga | Eco bőr |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Forgatható | Nem |
| Lábak anyaga | Műanyag |
| Ülésmagasság | 45,5 cm |
| Készletek | Darabos |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |
| Háttámla magassága | 37 cm |
| Háttámla alakja | Lekerekített |
| Súly | 4,4 kg |

82×48×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
82×48×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×48×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×48×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, öko-bőr ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Műanyag ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás
Kárpitozott, fém, öko-bőr ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
82×48×55 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
82×48×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, öko-bőr ülőrésszel
Kiszállítás 1 nap múlvaIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 6 webáruházban

83×55×45 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
83×55×45 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Ingyenes szállítás
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Raktáron
82×48×55 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
76×46×42 cm, fa, kartámasszal

76×46×42 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
83×56×60 cm, fa, kartámasszal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
83×56×60 cm, fa, kartámasszal
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
76×46 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként

38×38×38 cm
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron

Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű
Raktáron