





Méretek 82×48×55 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A székek anyaga Műanyag: Bézs Eko bőr: Bézs Polipropilén: Fekete A szék méretei Szélesség: 48 cm Ülőke mélysége: 43 cm Mélység: 55,5 cm Magasság: 82,5 cm Ülésmagasság: 45,5 cm Háttámla magassága: 37 cm Teherbírás: 100 kg Súly: 4,4 kg Kialakítás Ergonomikus háttámla és ülőke forma Párnázott ülőke eko bőr huzattal Karcálló, erős lábazat Egyszerű, minimalista és időtálló design A strapabíró anyagok használatával karakteres északi hangulatot kölcsönözhet a térnek. A skandináv természet ihlette stílus szemet és lelket gyönyörködtet. A tágas enteriőrök tele vannak fénnyel, lágy színekkel és friss anyagokkal. A könnyedség pihenésre és baráti vagy családi összejövetelekre hívogat. A skandináv stílus továbbá funkcionalitásra és hasznosságra épít, melyet nem csak a konyhában fog értékelni. Az étkezők és konyhák tágasak és minőségi, egyszerűen formázott bútorokkal vannak berendezve. A bézs színű BALI MARK szék kiemeli a belső tér eleganciáját és komfortját. Megjegyzés: A termék nem alkalmas kereskedelmi célokra, csak otthoni használatra. Inspirálódjon tovább Étkezőszékek Székek Konyhabútor Konyha Bársony étkezőszék Bárszékek
| Szélesség: | 48 cm |
|---|---|
| Mélység: | 55 cm |
| Magasság: | 82 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Öko-bőr, Műanyag |
| Anyag | Fa |
| Kárpitozott | Igen |
| Termék színe | Fekete, Bézs |
| Láb típusa | Négy láb |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Huzat | Párnázással |
| Teherbírás | 100 kg |
| Huzat anyaga | Eco bőr |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Forgatható | Nem |
| Lábak anyaga | Műanyag |
| Ülésmagasság | 45,5 cm |
| Készletek | Darabos |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |
| Háttámla magassága | 37 cm |
| Háttámla alakja | Lekerekített |
| Súly | 4,4 kg |

82×48×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×48×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
82×48×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×48×55 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×48×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Műanyag ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, öko-bőr ülőrésszel
Kiszállítás 1 nap múlvaIngyenes szállítás
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
83×55×45 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
83×55×45 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Raktáron
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×48×55 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Raktáron
84×61×47 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kárpitozott
Raktáron
76×46×42 cm, fa, kartámasszal

76×46×42 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
83×56×60 cm, fa, kartámasszal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
83×56×60 cm, fa, kartámasszal
Raktáron

Kárpitozott, fém, bőr ülőrésszel
Raktáron

76×46 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
84×46×51 cm, műanyag ülőrésszel
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban

180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Húsvéti, krepp, mikroszálas
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
140×200 cm, léces
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
200×220 cm, gyapjú, gyapjú hatású
Raktáron
Pamut, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron