




Méretek 83×55×45 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony szövet: bézs Fém: fekete Méretek Szélesség: 55 cm Ülésszélesség: 42 cm Ülésmélység: 45,5 cm Magasság: 83,5 cm Ülésmagasság: 47 cm Terhelhetőség: 120 kg Súly: 5,3 kg Adjon új kabátot belső terének. A sötét színek és a sok bútor vizuálisan kisebbé teszi a helyiséget. Inspirálódjon a skandináv stílus, amelyet a könnyedség, az egyszerűség és a természet jelképez. Az északi természetre épülő stílus sokakat meglep magas funkcionalitásával, fenntarthatóságával és harmonikus hangulatával. A bézs színű Solden étkezőszék tökéletes darabja lesz egy skandináv étkezőnek. A bársonyosan puha kárpitozás és a szék formája magas kényelmet biztosít. Párosítsa a Solden széket az étkező fém elemeivel és a lágy pasztell tónusú kiegészítőkkel. Élvezze a közös étkezést családjával és barátaival.
| Szélesség: | 55 cm |
|---|---|
| Mélység: | 45 cm |
| Magasság: | 83 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fa |
| Kárpitozott | Igen |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfákkal |
| Huzat | Kárpitozott |
| Kinézet | Fotel szék |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Ülésmagasság | 50 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |

83×55×45 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
88×54×60 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
88×54×60 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
83×54×61 cm, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
83×56×60 cm, fa, kartámasszal
Raktáron
83×56×60 cm, fa, kartámasszal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 9 webáruházban
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
93×48×61 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
93×48×61 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×54×60 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
85×59×57 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 5 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
91×45 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Álló
Raktáron
46×39×25 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
Kerek, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
113×60×20 cm, fa, beltéri
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva