





Méretek 82×48×55 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyaga Műanyag: Bézs Öko bőr: Bézs Polipropilén: Fekete Méretek Szélesség: 48 cm Ülésmélység: 43 cm Mélység: 55,5 cm Magasság: 82,5 cm Ülésmagasság: 45,5 cm Háttámla magasság: 37 cm Teherbírás: 100 kg Súly: 4,4 kg Kialakítás Ergonomikusan kialakított háttámla és ülés Öko bőrrel borított párnázott ülés Karcálló, erős lábazat Egyszerű, minimalista és időtálló dizájn Az ellenálló anyagok felhasználásával jellegzetes északi vonást kölcsönözhet a térnek. A skandináv természet által ihletett stílus szemet és lelket egyaránt gyönyörködtet. A tágas terek tele vannak fényekkel, finom színekkel és friss anyagokkal. A könnyedség pihenésre, baráti vagy családi összejövetelekre hívogat. Ráadásul a skandináv stílus nagyon funkcionális és jól kihasználható, amit nemcsak a konyhában fog értékelni. Az étkezők és konyhák tágasak, kiváló minőségű, egyszerűen formált bútorokkal vannak berendezve. A Bézs BALI MARK szék fekete lábakkal a bézs színével hangsúlyozza ki a belső terek eleganciáját és kényelmét. Megjegyzés: A termék nem kereskedelmi célokra készült, csak otthoni használatra.
| Szélesség: | 48 cm |
|---|---|
| Mélység: | 55 cm |
| Magasság: | 82 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Öko-bőr, Műanyag |
| Anyag | Fa |
| Kárpitozott | Igen |
| Huzat anyaga | Eco bőr |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Lábak anyaga | Műanyag |
| Teherbírás | 100 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Huzat | Párnázott |
| Szett | Darabos |
| Ülésmagasság | 45,5 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |
| Háttámla alakja | Lekerekített |
| A háttámla magassága | 37 cm |
| Súly | 4,4 kg |

82×48×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×48×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
82×48×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×48×55 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×48×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Műanyag ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 6 webáruházban

Kárpitozott, öko-bőr ülőrésszel
Kiszállítás 1 nap múlvaIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
83×55×45 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
83×55×45 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Raktáron
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×48×55 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Ingyenes szállítás
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Raktáron
84×61×47 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kárpitozott
Raktáron
76×46×42 cm, fa, kartámasszal

76×46×42 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
83×56×60 cm, fa, kartámasszal
Raktáron
83×56×60 cm, fa, kartámasszal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron


76×46 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron