Hűsítő nyári paplan ELARIA, türkiz Méret: 140 x 200 cm
Előző árak
- 2026. 05. 16. - 4064 Ft
- 2026. 01. 31. - 4064 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Anyag Huzat: 100% poliészter – mikroszál Töltet: 100% poliészter - mikroszál pehelyhatással (tollutánzat) Külső anyag súlya: 90 g/m 2 Töltet súlya: 90 g/m 2 Szín Türkiz Szürke Méretek 140 x 200 cm 160 x 200 cm 200 x 220 cm Részletek Könnyű nyári takaró hűsítő hatással Finom és puha felső anyagú takaró Kompakt, így útközben is használható Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C (a gyártó címkéje szerint) Inspirálódjon tovább Paplanok Paplan és párna Hálószoba Gyermek paplanok és párnák Párnák Paplanok és párnák
Specifikációk
| Anyag | Mikroplüss |
|---|---|
| Motívum | Egyszínű |
| Méret | 140 x 200 cm |
| Termék színe | Szürke, Türkiz |
| Felszín anyaga | 100% poliészter |
| Grammsúly | 180 g/m2 |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm, 200 x 220 cm, 160 x 200 cm |
| Töltet | 100% poliészter |
| Javasoljuk | Standard franciaágy, Standard egyszemélyes ágy |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Évszak | Nyári |
| Paplan szigetelő képessége | Hideg |
| Antiallergén | Igen |
| Allergiások számára | Allergiások számára |
Vélemények
Ajánljuk

Olivia zöld dupla rétegű vadász–horgász takaró hordozóval
Mikroplüss, fleece, egyszínű
Raktáron
EMI IceFresh Comfort hűsítő takaró 140x200 cm
140×200 cm, szőtt
A(z) Elerheto Otthon webáruház legjobb termékei

Fehér babatakaró 135 x 90 cm és párna 45 x 65 cm
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Léces ágyrács textillel 90x200 cm
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm BASIC
Raktáron
Bella kék gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Gyerek fürdőlepedő kapucnival MILO 75x75 cm, bézs
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Gyerek fürdőlepedő kapucnival KODA 75x75 cm, szürke
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Összecsukható turista szék VENTO 38 cm, kék
38×38×38 cm
Raktáron
Hűsítő nyári paplan ELARIA, türkiz Méret: 200 x 220 cm
200×220 cm, steppelt, mikroplüss
Raktáron
CLASSIC Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm és kispárnával 40 x 50 cm
Raktáron
VENORIA U alakú kihúzható ülőgarnitúra, 285x146 cm, krémszínű + 2 párna INGYEN
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Egész éves paplan szett 140x200 cm üreges szálból, 70x90 cm párnával MEADOW FLOWERS
Raktáron
Hűsítő nyári paplan CELIA, kék Méret: 140 x 200 cm
Nyári, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Ágytakaró CITRUS GARDEN, fehér Méret: 170 x 210 cm
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
IKAROS ágy 160x200 cm, fehér/sonoma tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
Lamella ágyrács 160x200 cm
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Hordozható összecsukható szék VENTO 38 cm, fekete
38×38×38 cm
Raktáron
SOMMERA 18 cm-es tasakrugós matrac, 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Classic kéztörlő 50 x 100 cm világoszöld, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron







