

Méretek 101×79×29 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 33 257 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- Hét fiók: A nappali szekrény sok helyet kínál az elrejtett tárolásra. A szövet fiókok kényelmesen összecsukhatók. - Két felső polc: Bőséges plusz tér a szekrény tetején, ideális különböző tárgyak tárolására és kiállítására. - Acélkeret: Az erős kerettel rendelkező tárolószekrény stabil támogatást nyújt és megőrzi formáját. Állítható lábak a ferde felületek kiegyenlítésére. - Ipadi stílus: A sötét, rusztikus színpaletta merész és divatos. Ez a fiókos szekrény könnyedén párosítható más bútorokkal, vagy feltűnő önálló darabként is használható. - Méretek: 79 cm Sz x 29 cm Mé x 101 cm Ma. Fiók belső méretei: 36,5 cm Sz x 28 cm Mé x 19,5 cm Ma. Maximális terhelhetőség: Fiók: 3 kg, Felső polc: 15 kg, Középső polc: 10 kg. Összeszerelést igényel.
| Szélesség: | 79 cm |
|---|---|
| Mélység: | 29 cm |
| Magasság: | 101 cm |
| Stílus | Rusztikus, Ipari |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Fa mintázat | Diófa |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Alak | Egyenes |
| Lábakkal | Igen |
| Anyag | Fa |
| Szín | Barna |
| Gyártó | HOMCOM |

Matt, tolóajtóval, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rusztikus, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva

Fém, lejtős tetővel
Raktáron
Kapu
Raktáron
Kapu
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
140×166×113 cm, kültéri, fa
Raktáron
Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron


Gáz
Raktáron

Falhoz, szabadon álló, fém
Raktáron
Műanyag, kültéri, klasszikus
Raktáron
Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Laminált, állítható magassággal, dönthető asztallappal
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron