

Méretek 71×64×30 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- Egyszerű dizájn: Ez a modern fiókos szekrény skandináv stílusban nyugalmat hoz otthonába a divatos sötétszürke színével. - Masszív felépítés: A porfestett fémkeret stabilitást biztosít. A masszív, melamin borítású lap akár polcként is használható. A lábak műanyag kupakokkal vannak ellátva a könnyű magasságállításhoz és a padló védelméhez. - Rugalmas tárolás: A három nagy és négy kis fiók, valamint a polc bőséges helyet kínál a jól szervezett tárolásra. A szövetfiókok hurkos fogantyúkkal könnyen eltávolíthatóak. Az összecsukható dizájn miatt, ha nem szükségesek, egymásra is rakhatóak. - Egyszerű összeszerelés: Az összeszerelési útmutatóval és a csomagban lévő tartozékokkal az összeszerelés néhány perc alatt elvégezhető. - Részletek: Teljes méretek: Sz63,5 x Mé30 x Ma71 cm, max. teherbírás: 25 kg.
| Szélesség: | 64 cm |
|---|---|
| Mélység: | 30 cm |
| Magasság: | 71 cm |
| Stílus | Modern, Skandináv |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Alak | Egyenes |
| Lábakkal | Igen |
| Anyag | Fa, Laminált |
| Szín | Szürke |
| Gyártó | HOMCOM |

Matt, tolóajtóval, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rusztikus, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva

Fém, lejtős tetővel
Raktáron
Kapu
Raktáron
Kapu
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
140×166×113 cm, kültéri, fa
Raktáron
Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron


Gáz
Raktáron

Falhoz, szabadon álló, fém
Raktáron
Műanyag, kültéri, klasszikus
Raktáron
Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Laminált, állítható magassággal, dönthető asztallappal
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron