

Méretek 74×79×36 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 41 211 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- MODERN STÍLUS: Modern, fényes fehér nappali büfé karcsú és visszafogott vonalakkal, amely különleges érzetet ad a választott belső térnek: nappali, hálószoba, iroda, előszoba - BŐVÍTHETŐ TÁROLÓ TÉR: Nappali bútor nagy felső felülettel, 2 csúszó fiókkal, 2 ajtós szekrénnyel állítható magasságú polccal, amely megfelel különböző tárolási igényeknek, edények, evőeszközök, bögrék, könyvek, ruhák vagy fürdőszobai kellékek tárolására - NYOMÁSRA NYÍLÓ: Nappali tároló bútornál nyomásra nyíló rendszer fogantyúk nélkül: további finom érintés, nagyobb kényelem napi használat során - MAGAS MINŐSÉGŰ ANYAGOK: Masszív E1 osztályú forgácslap tároló egység (tartós használat); optimális biztonság: beépített felborulásgátló eszköz - SPECIFIKÁCIÓK: Teljes méretek: 79 x 36 x 74 cm - Javasolt max. teherbírás: 50 kg (összesen), 5 kg (fiókonként); mellékelt illusztrált összeszerelési útmutató
| Szélesség: | 79 cm |
|---|---|
| Mélység: | 36 cm |
| Magasság: | 74 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Alak | Egyenes |
| Felület | Magasfényű |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Lábakkal | Igen |
| Anyag | Fa, Laminált |
| Szín | Fehér |
| Gyártó | HOMCOM |

Rusztikus, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Matt, tolóajtóval, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Fém, lejtős tetővel
Raktáron
Kapu
Raktáron
Kapu
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
140×166×113 cm, kültéri, fa
Raktáron
Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron


Gáz
Raktáron

Falhoz, szabadon álló, fém
Raktáron
Műanyag, kültéri, klasszikus
Raktáron
Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Laminált, állítható magassággal, dönthető asztallappal
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron