










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern LED lámpa. Beltéri használatra alkalmas (IP20). Távirányító a csomag része. Több lámpa is vezérelhető egy távirányítóval. A távirányítóval állítható a lámpa fényereje. A színhőmérséklet is változtatható: 3000K-tól 6500K-ig. Memória funkció és éjszakai fény mód. A módok váltása hagyományos fali kapcsolóval is lehetséges. Beépített energiatakarékos LED forrás. Garancia: 3 év.
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Kapcsolási ciklusok száma | 20000 ON/OFF |
| Funkció | Dimmelhető távirányítóval/LED technológia/Távirányító |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 190 W |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| A teljes fényáram | 2700 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Series | OPAL Nedes |
| Gyártó | NEDES |
Felhasználói értékelések
A termék egy hét után meghibásodott és nem világított, ezt követően pedig bonyolult reklamációs folyamat következett. Mivel már idősebb vagyok és nincs tapasztalatom a számítógéppel, kénytelen voltam ismerősöket megkérni, hogy segítsenek ebben.
Teljesíti, amit kell.
Jól néz ki.



Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás






Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Fém
RaktáronIngyenes szállítás

Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, szélesség
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Műanyag, szélesség, magasság
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, szélesség, magasság
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, szélesség
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, műanyag, átmérő
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, okos
Raktáron

Meleg fehér
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

Fali, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás