






Méretek 82×49 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A szék anyaga Műanyag: Szürke Eco bőr: Sötétszürke Fa: Bükk Méretek (+/- 1 cm) Szélesség: 49 cm Mélység: 52 cm Magasság: 82 cm Ülőmagasság: 47 cm Ülőszélesség: 44 cm Ülőmélység: 42 cm Teherbírás: 100 kg Súly: 4,6 kg Kialakítás Ergonómiailag formázott ülőke Modern és természetes anyagok stílusos ötvözete Párnázott ülőke eco bőr huzattal Szétszerelt állapotban szállítjuk A termék nem kereskedelmi célú, csak otthoni használatra készült A BALI MARK szék a modern dizájnt és a praktikus kényelmet ötvözi, így étkezőbe, konyhába és dolgozósarokba is tökéletesen illeszkedik. Az ergonómiailag formázott ülőke puha párnázással biztosítja a kényelmes ülést mindennapi étkezéskor és hosszabb együttlétek során a családdal vagy barátokkal . A műanyag, eco bőr és bükkfa kombinációja stílusos elemmé válik, amely jól illeszkedik a modern és skandináv enteriőrökbe is. Inspirálódjon tovább Étkezőszékek Székek Konyhabútor Konyha Bársony étkezőszék Bárszékek
| Szélesség: | 49 cm |
|---|---|
| Magasság: | 82 cm |
| Fa mintázat | Bükkfa |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Öko-bőr, Műanyag |
| Anyag | Fa |
| Kárpitozott | Igen |
| Termék színe | Szürke |
| Láb típusa | Négy láb |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Huzat | Párnázással |
| Lábak anyaga | Fa |
| Huzat anyaga | Eco bőr |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Forgatható | Nem |
| Ülésmagasság | 47 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |
| Súly | 4,6 kg |

86×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
93×43×53 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban

Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott

Fa, diófa
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, rusztikus, 2 db
Kiszállítás 2 nap múlva
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, retró
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fa, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, retró
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém

86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×55 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, retró
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
88×44×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
76×56×55 cm
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
Fa, modern stílusú, kárpitozott

84×46×51 cm, műanyag ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, fém, retró
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, retró
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém

Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban

Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron