








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kültéri fali lámpa mikrohullámú mozgásérzékelővel és alkonyatérzékelővel. Érzékelő hatótávolsága: 5-8 m. Időzítő: 1 perc.
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Típus | Fali |
| Feszültség | 230V |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 42 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP65 |
| A teljes fényáram | 3948 lm |
| Funkció | LED technológia/Érzékelős/Alkonyérzékelő |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 270 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 42 W |
| Alak | Négyszögletes |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 42 W |
| Series | TRIANGLE Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Álló, fa
Raktáron
Álló, talajba építhető, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Fali, 230V, műanyag
Raktáron
Álló
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Szolár, álló, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Álló
Raktáron
Szolár, álló, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás

Szolár, álló, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, álló, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron
Álló
Raktáron
Szolár, álló, talajba építhető
Raktáron
Álló, fa
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Fali, 230V, fa
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron

Fali, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron