






Méretek 104×43×35 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársonyszövet: Világosszürke Fém: Fekete Méretek Szélesség: 43 cm Mélység: 49 cm Magasság: 104 cm Ülésmagasság: 76 cm Ülés szélessége: 43 cm Ülésmélység: 35 cm Teherbírás: 110 kg Súly: 5,5 kg Kialakítás Bárszék háttámlával és kényelmes üléssel Finom bársony huzat stílusos varrással Erős fémlábak porfestékkel bevonva Szétszerelt állapotban szállítjuk POZZA A POZZA kollekció bárszéke elegáns megjelenésével tűnik ki, amelyet a finom bársony huzat, dekoratív függőleges varrás és karcsú fémlábak hangsúlyoznak. Modern stílusának köszönhetően luxus, mégis otthonos hatást kelt, és könnyen az enteriőr kiemelkedő eleme lehet. A kényelmesen formázott ülés mindennapi kényelmet biztosít, legyen szó akár a konyhai szigetről, házi báról vagy magasabb étkezőasztalról. A POZZA szék remekül kiegészíti a modern, elegáns és minimalista belső tereket, ahol könnyedséget, stílust és kellemes atmoszférát varázsol a közös pillanatokhoz és mindennapi ülőalkalmatosságként.
| Szélesség: | 43 cm |
|---|---|
| Mélység: | 35 cm |
| Magasság: | 104 cm |
| Láb típus | Forgó láb, Négy láb |
|---|---|
| Anyag | Kárpitozott, Fém |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Teherbírás | 110 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 76 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Támla | Lábakon |
| Háttámla | Háttámlával |
| Ülőrész alakja | Szögletes |
| Súly | 5,5 kg |
| Ülésszélesség | 43 cm |
| Ülésmélység | 35 cm |

104×43×35 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
104×43×32 cm, modern stílusú, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, fém, kárpitozott
Raktáron
104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Fa, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Műanyag, forgó lábbal, négy lábbal
Ingyenes szállítás
108×55 cm, műanyag, forgó lábbal
Ingyenes szállítás
Fém, forgó lábbal, öko-bőrkárpitozású
Raktáron
Fa, kárpitozott, diófa
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Fa, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Műanyag, modern stílusú, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
99×49 cm, műanyag, forgó lábbal
Ingyenes szállítás
Fém, retró, forgó lábbal
Raktáron
Fa, modern stílusú, teakfa
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
102×43×33 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
102×43×33 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
Fa, kárpitozott, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
100×55×48 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú, fém, kárpitozott
Raktáron
Műanyag, forgó lábbal, négy lábbal
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Műanyag, modern stílusú, forgó lábbal
Ingyenes szállítás
Fém, forgó lábbal, négy lábbal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Forgó lábbal, négy lábbal
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron