






Méretek 102×43×33 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 28 379 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársonyszövet: Sötét rózsaszín Kov: tölgy dekor Méretek Ülés szélessége: 43,5 cm Ülés mélysége: 33 cm Magasság: 102 cm Ülés magassága: 76 cm Súly: 5,5 kg Teherbírás: 120 kg Kialakítás Időtlen design kiváló ergonómiával A lábak alátétekkel vannak ellátva a padló karcolásoktól való védelme érdekében Szétszerelt állapotban szállítjuk
| Szélesség: | 43 cm |
|---|---|
| Mélység: | 33 cm |
| Magasság: | 102 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Láb típus | Forgó láb, Négy láb |
| Anyag | Kárpitozott, Fa |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Rózsaszín |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Fa dekoráció | Tölgyfa |
| Ülésmagasság | 76 cm |
| Súly | 5,5 kg |

91×53×49 cm

110×53×56 cm
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
87×43×40 cm, fém, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Kiszállítás 1 hét múlva
103×44×45 cm, szett
RaktáronIngyenes szállítás
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
⌀ 40 cm, fali, kerek
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
Kerek, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Fém
Raktáron
25×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×90×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva