






Méretek 102×43×33 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 28 379 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony szövet: Sötét rózsaszín Fém: tölgy dekor Méretek Ülés szélessége: 43,5 cm Ülésmélység: 33 cm Magasság: 102 cm Ülésmagasság: 76 cm Súly: 5,5 kg Teherbírás: 120 kg Kialakítás Időtlen dizájn kiváló ergonómiával A lábak alátétekkel vannak ellátva, amelyek megóvják a padlót a karcolásoktól Szétszerelt állapotban szállítjuk
| Szélesség: | 43 cm |
|---|---|
| Mélység: | 33 cm |
| Magasság: | 102 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Láb típus | Forgó láb, Négy láb |
| Anyag | Kárpitozott |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Rózsaszín |
| Termék színe | Rózsaszín |
| Fa dekoráció | Tölgyfa |
| Huzat | Kárpitozott |
| Láb típusa | Négy láb |
| Huzat anyaga | Bársonyszövet |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Forgatható | Nem |
| Lábak anyaga | Fém |
| Ülésmagasság | 76 cm |
| Súly | 5,5 kg |

81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Kiszállítás 1 hét múlva
91×53×49 cm

103×44×45 cm, szett
RaktáronIngyenes szállítás
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
87×43×40 cm, fém, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
110×53×56 cm
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban

180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron

Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Raktáron
140×200 cm, léces
Elérhető 2 webáruházban

200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
200×220 cm, gyapjú, gyapjú hatású
Raktáron
160×200 cm, léces
Raktáron