






Méretek 104×43×32 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársonyszövet: bézs Fém: fekete Méretek Szélesség: 43,5 cm Magasság: 104 cm Mélység: 49 cm Ülésmagasság: 76 cm Ülésmélység: 32,5 cm Támla magassága: 31 cm Súly: 5,4 kg Teherbírás: 110 kg Kialakítás Időtálló dizájn kiváló ergonómiával Finom kárpitanyag Masszív fém szerkezet A lábak alján párnázatok találhatók, melyek védenek a padló karcolásától Szétszerelt állapotban szállítjuk Stílus és kényelem mindennapra A bárszékek kiváló kiegészítői a modern konyháknak és otthoni bároknak, ahol kellemes helyet teremtenek egy gyors reggelihez, baráti összejövetelhez vagy esti pihenéshez. Magasabb kialakításuk és a kényelemre helyezett hangsúlyuknak köszönhetően ideális támaszt nyújtanak ülés közben, miközben elegáns és légiességet adnak a belső térnek. Könnyen összehangolhatók a konyhai szigettel vagy a bárpulttal, így egy praktikus és stílusos teret hoznak létre.
| Szélesség: | 43 cm |
|---|---|
| Mélység: | 32 cm |
| Magasság: | 104 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Láb típus | Forgó láb, Négy láb |
| Anyag | Kárpitozott, Fém |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Termék színe | Fekete |
| Huzat | Kárpitozott |
| Láb típusa | Négy láb |
| Huzat anyaga | Bársonyszövet |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Forgatható | Nem |
| Lábak anyaga | Fém |
| Ülésmagasság | 76 cm |
| Súly | 5,4 kg |
| Háttámla | Háttámlával |
| Ülőrész alakja | Szögletes |

Modern stílusú, fém, kárpitozott
Raktáron
104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
104×43×35 cm, fém, kárpitozott
Raktáron
104×43×35 cm, modern stílusú, fém
Raktáron
104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
101×43×32 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
101×43×32 cm, fém, kárpitozott
Raktáron
Fém, forgó lábbal, öko-bőrkárpitozású
Raktáron
Fém, retró, forgó lábbal
Raktáron
Műanyag, forgó lábbal, négy lábbal
Ingyenes szállítás
104×43×32 cm, modern stílusú, fém
Raktáron
104×43×32 cm, modern stílusú, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
99×49 cm, műanyag, forgó lábbal
Ingyenes szállítás
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Kárpitozott, retró, forgó lábbal
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, forgó lábbal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Műanyag, forgó lábbal, négy lábbal
Raktáron
Fém, forgó lábbal, öko-bőrkárpitozású
Raktáron
87×43×40 cm, fém, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
87×43×40 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Fém, retró, forgó lábbal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
108×55 cm, műanyag, forgó lábbal
Ingyenes szállítás
Forgó lábbal, négy lábbal
Raktáron
102×43×33 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×206 cm, fa, lábakkal

88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron

Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron