






Méretek 104×43×35 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony szövet: Világosszürke Fém: Fekete Méretek Szélesség: 43 cm Mélység: 49 cm Magasság: 104 cm Ülésmagasság: 76 cm Ülés szélessége: 43 cm Ülésmélység: 35 cm Teherbírás: 110 kg Súly: 5,5 kg Kialakítás Bárszék támlával és kényelmes ülőfelülettel Finom bársony huzat stílusos varrással Szilárd fém alap porfestékkel bevonva Szétszerelt állapotban szállítjuk POZZA A POZZA kollekció bárszéke elegáns megjelenésével tűnik ki, amelyet a finom bársony huzat, dekoratív függőleges varrások és karcsú fém alap hangsúlyoz. Modern stílusának köszönhetően luxus hatást kelt, de mégis otthonos, és könnyen az enteriőr hangsúlyos elemévé válik. A kényelmesen formázott ülés komfortot biztosít a mindennapi ülések során, legyen szó akár konyhaszigetről, otthoni bárpultól vagy magasabb étkezőasztalról. A POZZA szék remekül kiegészíti a modern, elegáns és minimalista enteriőröket, ahol könnyedséget, stílust és kellemes atmoszférát visz a közös pillanatokhoz és mindennapi ülésekhez .
| Szélesség: | 43 cm |
|---|---|
| Mélység: | 35 cm |
| Magasság: | 104 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Láb típus | Forgó láb, Négy láb |
| Anyag | Kárpitozott |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Termék színe | Szürke |
| Huzat | Kárpitozott |
| Láb típusa | Négy láb |
| Huzat anyaga | Bársonyszövet |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Forgatható | Nem |
| Lábak anyaga | Fém |
| Teherbírás | 110 kg |
| Ülésmagasság | 76 cm |
| Minta | Egyszínű |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Támla | Lábakon |
| Háttámla | Háttámlával |
| Ülőrész alakja | Szögletes |
| Ülésszélesség | 43 cm |
| Súly | 5,5 kg |
| Ülésmélység | 35 cm |

104×43×35 cm, fém, kárpitozott
Raktáron
104×43×32 cm, modern stílusú, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, fém, kárpitozott
Raktáron
104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Fa, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Műanyag, forgó lábbal, négy lábbal
Ingyenes szállítás
108×55 cm, műanyag, forgó lábbal
Ingyenes szállítás
Fém, forgó lábbal, öko-bőrkárpitozású
Raktáron
Fa, kárpitozott, diófa
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Fa, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Műanyag, modern stílusú, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
99×49 cm, műanyag, forgó lábbal
Ingyenes szállítás
Fém, retró, forgó lábbal
Raktáron
Fa, modern stílusú, teakfa
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
102×43×33 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
102×43×33 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
Fa, kárpitozott, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
100×55×48 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú, fém, kárpitozott
Raktáron
Műanyag, forgó lábbal, négy lábbal
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Műanyag, modern stílusú, forgó lábbal
Ingyenes szállítás
Fém, forgó lábbal, négy lábbal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Forgó lábbal, négy lábbal
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron