



Méretek 95×55×52 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag EPE hab MESH szövet Műanyag Fém Szín Fehér Fekete Méretek Szék szélessége: 55 cm Ülőrész szélessége: 47 cm Ülőrész mélysége: 48 cm Háttámla szélessége: 42 cm Háttámla magassága: 42 cm Karfák szélessége: 4,5 cm Szék mélysége: 52 cm Szék magassága: 95 cm Ülésmagasság: 39–51 cm Ülőlap vastagsága: 6 cm Teherbírás: 120 kg Csomag mérete: 50 x 51 x 25 cm, súly 9 kg Kialakítás Irodai szék állítható ülésmagassággal Integrált deréktámasz Légáteresztő MESH szövet háttámla Szétszerelt állapotban szállítjuk Kényelem minden munkanapon Egy minőségi irodai szék több mint egy ülőhely – ez egy támogatás, amely naponta segít könnyedén kezelni a munkahelyi feladatokat és a tanulást. A megfelelő ergonómia segít elkerülni a hátfájást és növeli a koncentrációt, akár otthon dolgozik, akár az irodában. A modern anyagok, mint a MESH, biztosítják a légáteresztést hosszabb ülés során, és az állítható magasság az igényeihez igazítható. Adja meg magának a kényelmet, ami a közérzetén és a termelékenységén is megmutatkozik. Inspirálódjon tovább Irodai székek Dolgozószoba Irodai szettek Gamer székek Íróasztalok Irodai lámpák
| Szélesség: | 55 cm |
|---|---|
| Mélység: | 52 cm |
| Magasság: | 95 cm |
| Görgők anyaga | Műanyag |
|---|---|
| Gamer | Igen |
| Típus | Forgó |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Termék színe | Fehér |
| Anyaga | Fém, Műanyag |
| Huzat | Párnázással |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Kialakítás | Irodai |
| Kerekek | Kerekeken |
| Karfák | Karfákkal |
| Forgatható | Igen |
| Állíthatóság | Igen |
| Súly | 9 kg |
| Ülésmagasság | 39 - 51 cm |

95×55×52 cm, szövet, forgó
Raktáron
Ergonomikus, forgó
Raktáron
Ergonomikus, szövet, forgó
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

80-89×60×65 cm, ergonomikus, szövet
Raktáron
80-89×60×65 cm, ergonomikus, forgó
Raktáron
117-127×62×49 cm, ergonomikus, szövet
Kiszállítás 1 hét múlva
Ergonomikus, gamer, forgó
Raktáron
65×62 cm, forgó, hálós
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Öko-bőr
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, forgó
Raktáron
Ergonomikus, szövet, forgó
Raktáron
Ergonomikus, forgó, bőr
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Ergonomikus, forgó, hálós
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, forgó
Raktáron
Forgó
Raktáron
Szövet, forgó, öko-bőr
Raktáron
Forgó
Raktáron
Ergonomikus, gamer, forgó
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Szövet, forgó
Elérhető 5 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
75×64 cm, szövet, forgó
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, forgó, öko-bőr
Raktáron
Ergonomikus, szövet, forgó
Raktáron
117×60×60 cm
Ingyenes szállítás
Ergonomikus, forgó
Raktáron
Ergonomikus, forgó
Raktáron
Szövet, gamer, forgó
Raktáron
Ergonomikus, forgó
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
67×65 cm, ergonomikus, forgó
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, szövet, gamer
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, öko-bőr
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×206 cm, fa, lábakkal

88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, gyapjú, mikroplüss
Raktáron