





Méretek 73-86×46×56 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony szövet: fekete Fém Műanyag Méretek Szélesség: 46,5 cm Ülésszélesség: 46,5 cm Mélysége: 56,5 cm Ülésmélység: 36,5 cm Magasság: 73,5-86,5 cm Ülésmagasság: 42-53 cm Kerekek átmérője: 5 cm A kerekek teljes szélessége: 5 cm Teherbírás: 110 kg Kialakítás Szétszerelt állapotban szállítjuk
| Szélesség: | 46 cm |
|---|---|
| Mélység: | 56 cm |
| Magasság: | 73-86 cm |
| Típus | Forgó |
|---|---|
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Lábak anyaga | Fém |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kerekek | Kerekekkel |
| Állítható | Igen |
| Forgatható | Forgatható |
| Teherbírás | 120 kg |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Kinézet | Irodai |
| Ülésmagasság | 42 - 53 cm |
| A kerekek anyaga | Műanyag, Gumi |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Kiszállítás 4 nap alatt
Jó az anyaga és erősek a kerekei
Felemelt állapotban nem teljesen stabil, nem hiszem hogy
Vásárolva itt: SCANDIshop.hu
Kényelmes
Vásárolva itt: SCANDIshop.hu
Kiszállítás 4 nap alatt
Ár érték jó.
Egyszerű, ezt vártam.
Vásárolva itt: SCANDIshop.hu
Hiányzott egy alkatrész
Kényelmetlen űlő felület
Csúnya heggesztés
Nem volt összeszerelési utmutató!
Vásárolva itt: SCANDIshop.hu
Könnyen mozgatható, kényelmes.
Vásárolva itt: SCANDIshop.hu

73-86×46×56 cm, szövet, forgó
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
74-87×53×57 cm, gamer, forgó
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Szövet, forgó
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Szövet, forgó
Raktáron
73-86×46×56 cm, szövet, gamer
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
73-86×46×56 cm, szövet, forgó
Raktáron
72-86×46×55 cm, szövet, forgó
Raktáron
72-86×46×55 cm, szövet, forgó
Raktáron
72-83×46×56 cm, forgó, öko-bőr
Raktáron
72-83×46×56 cm, forgó, öko-bőr
Raktáron
Szövet, forgó
Raktáron
Szövet, forgó
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
72-83×46×56 cm, forgó, öko-bőr
Raktáron
72-83×46×56 cm, gamer, forgó
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
72-86×46×55 cm, ergonomikus, szövet
Raktáron
72-86×46×55 cm, ergonomikus, szövet
Raktáron
Forgó, bőr, öko-bőr
Raktáron
46×55 cm, ergonomikus, szövet
Raktáron
Szövet, forgó
Raktáron
Ergonomikus, forgó, hálós
Raktáron
Ergonomikus, forgó, öko-bőr
Raktáron
72-86×46×55 cm, ergonomikus, szövet
Raktáron
72-86×46×55 cm, ergonomikus, szövet
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
93×50×57 cm, ergonomikus, gamer
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ergonomikus, forgó, hálós
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Ergonomikus, forgó, hálós
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ergonomikus, forgó
Raktáron
Ergonomikus, szövet, forgó
Elérhető 10 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, szövet, forgó
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron