




Méretek 160×200 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Összetétel: 100% pamut Gramázs: 170 g/m² Szín Mentás Méretek Méret: 160 x 200 cm Jellemzők Puha és erős anyag, hosszú élettartammal Magas rugalmasság, nem csúszik, jól tart Nem igényel vasalást A lepedő teljes kerületén gumival szegélyezett Gyakorlati tanácsok Első használat előtt alaposan mossa ki a lepedőt Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 - 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Ajánlott mosás: hetente egyszer, maximum 14 naponta egyszer Szárítógépben alacsony hőmérsékleten javasolt szárítani A csomag tartalma 1 db lepedő 160 x 200 cm
| Szélesség: | 160 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Típus | Gumis |
|---|---|
| Anyag | Jersey |
| Gumis | Igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Feszíthető | Igen |
| Grammsúly | 170 g/m2 |
| Méret | 160 x 200 cm |
| Optimális matrac magasság | 20 cm-ig |
| Kialakítás | Feszíthető, Gumis |
| Ár | Olcsó, 5 000 Ft-ig |

140×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
Gumis, jersey, mikroplüss
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
140×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
Gumis
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, jersey, pamut-szatén
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
200×220 cm, gumis, jersey
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
200×220 cm, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
Álló
Raktáron
46×39×25 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
18×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×90×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
113×60×20 cm, fa, beltéri
Raktáron
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva