








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Összetétel: 50% pamut | 50% poliészter Gramázs: 150 g/m² Szín Türkiz Méretek Méret: 90 x 200 cm Jellemzők Puha anyag, kellemes tapintású Magas rugalmasság, tartja az alakját Nem igényel vasalást Gumival körbeszegve a lepedő teljes kerületén Praktikus tanácsok Az első használat előtt alaposan mossa ki a lepedőt Ajánlott mosási hőmérséklet: 30–40 °C (a gyártó címkéje szerint) Ajánlott mosás: hetente, maximum 1x 14 naponta Szárítógépben alacsony hőmérsékleten szárítsa A csomag tartalma 1 db lepedő 90 x 200 cm
| Szélesség: | 90 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Típus | Gumis |
|---|---|
| Anyag | Jersey |
| Termék színe | Türkiz |
| Méret | 90 x 200 cm |
| Grammsúly | 150 g/m2 |
| Rugalmas | Igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Optimális matrac magasság | 20 cm-ig |
| Kialakítás | Gumis, Rugalmas |
| Gumis | Igen |
| Anyaga | 50% pamut | 50% poliészter |
| Súly | 0,4 kg |
Felhasználói értékelések
Sem szín, sem anyag nem a megrendelt. Reklamációt nem fogadták el.
Vásárolva itt: Elerheto Otthon
Kiszállítás 1 nap alatt
Mosás elött.
Vásárolva itt: Elerheto Otthon

90×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
160×200 cm
Raktáron
Gumis
Raktáron
160×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
90×200 cm
Raktáron
140×200 cm
Raktáron
140×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
Gumis, jersey, mikroplüss
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Jersey
Raktáron
90×200 cm, gumis, frottír
Raktáron
140×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
160×200 cm
Raktáron
160×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
200×220 cm, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
Gumis
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, gumis
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, gumis
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
40×60 cm, klasszikus, négyzet alakú
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron