



Méretek 140×200 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Összetétel: 100% pamut Gramázs: 170 g/m² Szín Zöld Méretek Méret: 140 x 200 cm Jellemzők Puha és erős anyag, hosszú élettartammal Magas rugalmasság, nem csúszik el és szorosan tart Nincs szükség vasalásra A gumis szegély a lepedő teljes kerületén Praktikus tanácsok Első használat előtt a lepedőt alaposan ki kell mosni Ajánlott mosási hőmérséklet: 30–40 °C (a gyártó címkéje szerint) Ajánlott mosás: minden héten, maximum 1x 14 naponta Szárítógépben alacsony hőmérsékleten szárítsa A csomag tartalma 1 db lepedő 140 x 200 cm
| Szélesség: | 140 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Típus | Gumis |
|---|---|
| Anyag | Jersey |
| Gumis | Igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Feszíthető | Igen |
| Szárítóban szárítható | Igen |
| Grammsúly | 170 g/m2 |
| Optimális matrac magasság | 20 cm-ig |
| Kialakítás | Feszíthető, Gumis |
| Méret | 140 x 200 cm |

160×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
140×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, jersey, pamut-szatén
Raktáron
Gumis, jersey, mikroplüss
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Jersey
Raktáron
160×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
Gumis
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, gumis, jersey
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
Álló
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
50 cm, ⌀ 45 cm, kerek, fém
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
75×100×100-135 cm, bővíthető, kerek
Kiszállítás 1 hét múlva
25×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron