
Dekoratív párna MAXIMEA 45x45 cm, olívazöld
45×45 cm, pamut, négyzet alakú
RaktáronMéretek 45×45 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Huzat: 100% pamut Töltet: 100% poliészter Méretek Szélesség: 45 cm Hossza: 45 cm Kialakítás Ajánlott mosási hőmérséklet 30 °C Ne használj fehérítőt Ne szárítsa szárítógépben Cipzáros rögzítés
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 45 cm |
| Huzat anyaga | Pamut |
|---|---|
| Forma | Négyzet |
| Párna típus | Dísz |
| Rögzítés | Cipzár |
| Hossz | 45 cm |
| Alak | Négyszögletes |
| Elhelyezés | Beltéri |
| Töltet anyaga | Poliészter |
| Minta | Sima |
| Típus | Díszpárnák |
| Kinézet | Kötött |

45×45 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
Klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, kerek, klasszikus
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron

45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
45×45 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, dísz, pamut
Raktáron

45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
Kerek, klasszikus, csíkos
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter huzattal
Raktáron
45×45 cm, poliészter töltetű, négyzet alakú
Raktáron
Klasszikus
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
45×45 cm, poliészter töltetű, poliészter huzattal
Raktáron
Dísz, pamut, kerek
Raktáron
Klasszikus, egyszínű
Raktáron
Dísz, kerek, szabálytalan formájú
Raktáron


50×50 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
50×50 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron

50×50 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron
50×50 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron
43×43 cm, dísz, egyszínű
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
50×50 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron

Álló
Raktáron
46×39×25 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
88×40×13 cm, matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
113×60×20 cm, fa, beltéri
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva